GEON Львів

Benelli
TNT 25

Надійний супутник в міському трафіку

Дивитися огляд
Дивитися огляд

Переваги

Двигун

Вертикальний чотирьохтактний одноциліндровий двигун невеликого розміру, плавний і потужний — ідеально підходить для полегшеного TNT 25.

Рама

TNT 25 має гратчасту раму зі сталевої труби, для чудової керованості, легку вагою для маневреності і впевненості в управлінні.

Ергономіка

Ергономіка TNT 25 оптимізована для вмісткого і зручного сидіння, що допомагає пересуватися комфортно по місту.

Стайлінг

TNT 25 відрізняється ультрасучасним стилем, вдосконаленими деталями і деталями з литого сплаву.

Технічні характеристики

Тип двигуна

1 цил, 4-х тактний, 4 клапани, 2 розпредвалу (DOHC) Ступінь стиснення — 11.2:1.

Потужність

28 к.с. / 9000 об/хв

Обертаючий момент

22 Н. м / 7000 об/хв

Система запалювання

TLI

Об'єм

250 см³

Система живлення

Інжектор

Система пуску

Електростартер

Швидкість max

150 км/год

Охолодження

Рідинне

Передня підвіска

Телескопічна виделка перевернутого типу

Задня підвіска

Важеля, маятникового типу з моно-амортизатором

Гальмівна система

Плаваючий дисковий 280 мм, армовані шланги, радіальний 4 поршневий супорт-моноблок / дисковий 240 мм

Шини

110/70-17 Metzeler Sportec M5 / 150/60-17 Metzeler Sportec M5

Дорожний просвіт

140 мм

Benelli
TNT 25

3040$

Записатися на тест драйв

8y7oK3DS1KDG9kwKpNXB_TNT252000007.jpg8y7oK3DS1KDG9kwKpNXB_TNT252000007.jpg
Layer-3-1.jpgLayer-3-1.jpg
nL5C647OSemPts0oFJa3_TNT252000012.jpgnL5C647OSemPts0oFJa3_TNT252000012.jpg
Benelli
TNT 25

Benelli TNT25 недорогий і легкий мотоцикл, надійний і невибагливий, з хорошою керованістю і гоночними генами. При цьому і для досвідчених райдерів буде непереливки «дитячим».

 

Шасі TNT25 жорстке: сталева пташина клітка і просторовий маятник. Підвіска адекватна для активної їзди по асфальту: без розгойдування маятника на виході і провалів виделки при гальмуванні.

 

Силовий агрегат це технологічний 4-клапанний моно-циліндр з двома розподільними валами (DOHC) та електронним вприскуванням палива. Видає 28.2 к.с. і 22 Нм. Розподіл потужності і крутного відбувається плавно. З швидкості 50 км/год можна прискоритися на п’ятій передачі або рушити з другої такі «номери» не викликають «захлебування» і стихнути мотоцикл не прагне. Завдяки такій властивості немає необхідності часто клацати коробкою. Так кубів трохи, але важливіше саме крутний момент. У цьому питанні «одностволка» завжди краще.  Двигун оснащений системою рідинного охолодження. Радіатор системи завбачливо захований за захисною решіткою.

 

У парі з двигуном працює 6-ступінчаста КПП чітка і зрозуміла. Згідно з результатами тест-драйву авторитетного сайту www.autocarindia.com TNT25 долає позначку 60 км/год за 3.56 секунди і інтенсивно розганяється до максимальної швидкості 127 км/ч. У спокійному режимі їзди витрата палива падає нижче трьох літрів на сто кілометрів відмінний результат для 28-сильного мотоцикла.

 

Посадка і ергономіка мотоцикла прорахована італійськими інженерами з властивою увагою до деталей. Спина пряма, руки витягнуті вперед. Підніжки встановлені досить високо. Те, що потрібно для активної манери їзди і інтенсивного управління мотоциклом в міському потоці. Сидіння райдера досить велике, щоб зміщуватися ближче до баку при вході в поворот і відсовуватися до пасажирської частини на прямих ділянках. Бак на п’ятнадцять літрів радує розвиненими «кишенями», в які зручно чіплятися колінами в поворотах. До органів управління не причепишся: алюмінієве кермо з зручно розташованими кнопками, м’які важелі гальма і зчеплення. Рукоятки виготовлені з комфортного для руки матеріалу з хорошим рівнем зацепу. Перевернута передня виделка і легкий маятник забезпечують Benelli TNT25 чудову керованість. До того ж на апарат встановлені чіпкі дискові гальма з гідравлічним приводом.

 

Сучасний дизайн, продуктивний і економічний двигун з електронним вприскуванням, чіпка гума Metzeler, ефективні гальма і приваблива ціна, роблять GEON Benelli TNT25 ідеальним кандидатом на роль універсального мотоцикла для щоденного використання.

Більше
Відтворити відео

This post is also available in: Russian

Закрити меню