GEON Львів

Geon Force 110 EFI це перші дитячі квадроцикли побудовані по дорослим канонам – незалежна підвіска з двома А-подібними важелями, дискові гальма, електронне впорскування та інше.

Це концептуальна новинка для ринку дитячих квадроциклів. Geon Force 110 EFI відрізняється від всіх інших дитячих моделей тим, що він зроблений не як дитячий, а як дорослий квадроцикл,але в зменшеному розмірі.

Що це означає?

Бензиновий двигун

В першу чергу це двигун — не від скутера або каб-байка, а правильний квадроциклетний інжекторний двигун з відповідною трансмісією — простій автоматизованій коробці з нейтральною і задньої передачами. Наступне — безпосереднє впорскування палива не тільки покращує роботу двигуна, а й підвищує лінійну віддачу продуктивності, машини будуть легше заводитися при низьких температурах.

Підвіска

Архіважливий елемент для квадроцикла – незалежна конструкція передньої підвіски зі здвоєними A-образними важелями і кульовими опорами, що значно поліпшує керованість, стабільність на нерівностях і загальну надійність конструкції.

Амортизатори Geon Force 110 EFI мають збільшені ходи в порівнянні з конкурентами, що забезпечує кращу керованість і стабільність на бездоріжжі. Покришки також мають перевагу в розмірі.

Гальма

Ще одна перевага, що дозволяє покласти конкурентів на лопатки — це повноцінні дискові гальма з гідравлічним приводом – два спереду і один ззаду.

Зручність експлуатації Force 110 EFI підвищується завдяки наявності електростартера запуску двигуна.

Квадроцикл обладнаний всією світлотехнікою, необхідною для експлуатації на дорогах загального користування, а компанія-імпортер надає повний перелік документів для реєстрації транспортного засобу.

Багажні платформи на Force 110 встановлені і спереду і ззаду. А самі квадроцикли мають посилену раму.

GEON Force 110 ідеальний не тільки для розваг та покращення їздових навичок юних мотолюбителів, але і для вирішення простих повсякденних завдань, пов’язаних з підсобним господарством.

Квадроцикли Force позиціонуються як дитячі, але при необхідності вони можуть запросто впорається і з дорослими людьми. Саме тому вони сподобаються не тільки вашій дитині, але Ви самі не залишитесь байдужі.

Тип двигуна

4-тактний одноциліндровий. Електронний інжектор Delphi EFI. Ступінь стиснення 8.3: 1

Тип охолодження

Повітряне 

Об’єм двигуна

108 куб.см

Максимальна потужність

6 к.с. / 7000 об/хв

Максимальний крут.момент

6.6 Нм / 4000 об/хв

Система пуску

електростартер

Система запалювання

ECU

Колісна база

1120 мм

Дорожній просвіт

123 мм

Довжина

1683 мм

Ширина

1039 мм

Висота

1033 мм

Об’єм паливного бака

7,2 л

Рама

Сталева трубчаста

КПП

Автоматична CVT F / N / R з ланцюговим приводом.

Передня підвіска

Незалежна / Подвійні А-подібні важелі, хід 63мм

Задня підвіска

Один амортизатор / маятник, хід 110

Гальма, переднє / заднє

Дискові вентильовані / вентильований диск

Пер.покришка

AT21 x 7-8 Radial

Задн.покришка

AT21 x 9.5-8 Radial

Комплектація

сталеві диски, дві фари, задній стоп-сигнал, покажчики поворотів

Суха вага

138 кг

This post is also available in: Russian

Закрити меню

Регистрация

Оставьте свои контакты