GEON Львів

Geon-Pantera-200-1-web-1600Geon-Pantera-200-1-web-1600

GEON Pantera S200/N200

1 365$

GEON Pantera
Standard brake

1 330$

Бренд GEON пропонує мотоцикли самих різних класів відповідно до запитів покупців.

Добре відома і популярна модель GEON Pantera цього року не лише отримала кардинальну модернізацію, але й розділення на дві версії: версія 202CBF — це оновлена, але все та ж Pantera зі збільшеним двигуном CBF у форм-факторі мегазручного і зрозумілого мотоцикла початкового класу. А ось версії Pantera N200 і S200 — це модифікація у напрямі прогресивнішого і сучасного “стрита”.

Детальніше зупинимося на версії Pantera N200/S200. Це легкий універсальний мотоцикл для активних людей і міських умов. Стилістично він відрізняється від своєї класичної попередниці — тепер це неокласик з ознаками стритфайтера.

Нова модель має потужніший двигун в порівнянні з Pantera 150. Цей 200-кубовий силовий агрегат надає райдеру більше потужності і моменту, що крутить, але відмінність не лише в об’ємі. Нові двигуни робляться на устаткуванні самого останнього технологічного покоління, що позитивно позначається на збільшенні мото-ресурсу.

Для зменшення втрат на тертя, дзеркало циліндра, з яким стикається легкий поршень, покрито зносостійким напиленням. І, звичайно, це позитивно позначається на витраті палива. Для тих, хто звик їздити на великі відстані або живе далеко від заправки, важлива деталь: об’єм бензобака 19,8 літрів, а витрата палива складає 2,5 літри на 100 км. Таким чином, отримуємо автономність до 800км.

Ефективний і малошумний двигун, завдяки застосуванню сучасних технологій украй економічний і має необхідний запас сил для прискорення при необхідності.

Само собою, двигун оснащений баланс-валом і він верхневальний. Є кік-стартер і электро-стартер. Двигун швидко відгукується на рух ручки газу, чому сприяє сучасний правильно відкалібрований карбюратор.

На Pantera N200/S200 встановлені колеса з діаметром 17 дюймів і покришками ширше, ніж у попереднього покоління. Безумовно, це реверанс у бік міської активної експлуатації. За рахунок ширини профілю і шосейного малюнка поліпшено зчеплення з асфальтом і досягнута висока стабільність при швидкісному проходженні поворотів.

На мотоцикл встановлені литі диски із стриманим, але сучасним малюнком спиць.

Активному маневруванню сприяє і посадка з ергономікою. Сидіння водія глибоке, що забезпечує впевнену посадку і положення під час активного міського «stop’n’go». Висота по сидінню (790 мм) дозволяє водію зручно вставати на обидві ноги при частих зупинках. Не можна не відмітити зручну посадку і широке сидіння, завдяки яким тіло не втомлюється навіть при тривалих поїздках. Грамотне розташування дзеркал забезпечує відмінний огляд.

Високе і вузьке кермо — однозначна перевага в щільному міському потоці. Легке управління і комфортна класична посадка розташовують до щоденного використання Geon Pantera N200/S200 в місті, хоча і на ближньому «міжмісті» він не пастиме задніх.

Мотоцикл обладнаний високопродуктивними дисковими гальмами, як спереду, так і ззаду, надає надійне гальмування. Дуже важлива відмінність моделі від конкурентів — інтегрована гальмівна система. Таке нововведення вперше застосовується на мотоциклах цього класу і вигідно відрізняє модель. Інший вагомий плюс гальмівної системи нового GEON Pantera — 3-поршневий супорт передньої гальмівної системи.

Підвіска також шосейно-орієнтована, жорсткіша. Дозволяє агресивніше їздити в умовах міських віражів. Задні газо-масляні амортизатори здатні не лише ефективно справлятися з нерівностями міських доріг, але і мають достатньо високу «вантажопідйомність».

Нова Pantera наділена інформативною цифровою панеллю приладів з LCD екраном.

Яскрава LED світлотехніка не дасть і без того помітному мотоциклу злитися з міською сірістю потоку.

В цілому, мотоцикл виглядає солідніше і доросліше завдяки розвиненому обважуванню. Напівобтічники на баці та «клик» під двигуном роблять мотоцикл візуально більше і солідніше.

Pantera 2018 помітно відрізняється від попередньої моделі: підніжки, пульти на кермі, важелі і т.п. скомпоновані більш продумано, сучасно. Для пасажира передбачені поручні-рукоятки. А якщо комусь знадобиться великий багажник — його можна замовити опціонально на сайті GeonParts.com.ua.

Завдяки колісній базі в 1320 мм є можливість активно лавірувати між машин в потоці. А чітка робота переднього гальма забезпечує плавне і передбачуване гальмування при будь-якому стані дороги.

Новий байк простий не тільки в управлінні, але і в обслуговуванні. Це одна з головних ставок інжинірингового відділу бренду.

Його можна рекомендувати як новачкам в якості першого мотоцикла, так і більш досвідченим райдерам для повсякденного використання в якості незамінного «телепорту» через міські пробки і тягучки.

Технічні характеристики Geon Pantera N200 / S200

GEON Pantera S200GEON Pantera N200
Тип двигуна1-циліндр, 4-х тактний, SOHC, 2-клапаний, з баланс-валом.1-циліндр, 4-х тактний, SOHC, 2-клапаний, з баланс-валом.
ОхолодженяПовітрянеПовітряне
Робочий об’єм (см3)182199
Система подачі паливакарбюраторкарбюратор
Макс. потужність (к.с /при об/хв)16,5 / 850017 / 7500
Макс. крутний момент (Нм/ при об./хв)14,5 / 650015,5 / 6000
Ступінь стиснення:9.2 : 19.2 : 1
Система живленнякарбюраторкарбюратор
Система запалюванняCDICDI
Тип зчеплення:багатодискові, в масляній ваннібагатодискові, в масляній ванні
Система пускуЕлектро/кік-стартерЕлектро/кік-стартер
КПП / головна передача5 ступінчата механічна5 ступінчата механічна
Рамастальна трубчатастальна трубчата
Передня підвіскателескопічна виделка звичайного типутелескопічна виделка звичайного типу
Задня підвіскастальний маятник, два газо-масляних амортизатору з регулюваннямстальний маятник, два газо-масляних амортизатору з регулюванням
Гальма, переднє / заднєінтегрована дискова система, диск 210мм, 2-х поршневий супорт / диск 190мм, 1-поршневий супортінтегрована дискова система, диск 210мм, 2-х поршневий супорт / диск 190мм, 1-поршневий супорт
Шини, передня / задня90/90-17 / 130/70-1790/90-17 / 130/70-17
ДхШхВ (мм)1928 × 740 × 12201928 × 740 × 1220
Колісна база (мм)13201320
Висота по сидінню(мм)795795
Дорожній просвіт (мм)235235
Суха вага (кг)107107
Обсяг паливного бака (л)19,819,8
Максимальна швидкість (км/год)105110

This post is also available in: Russian

Закрити меню

Регистрация

Оставьте свои контакты