GEON Львів

Geon-Terra-X-85-2T-1Geon-Terra-X-85-2T-1
Geon-Terra-X-85-2T-2Geon-Terra-X-85-2T-2
Geon-Terra-X-85-2T-3Geon-Terra-X-85-2T-3
Geon-Terra-X-85-2T-4Geon-Terra-X-85-2T-4

GEON TerraX Cross 85 / 2T

1 799$

Це сама малокубатурних спортивна техніка бренду Geon, але при цьому одна з найпотужніших!
Модель TerraX 85 призначена не тільки для дітей і підлітків. Мотоцикл, як і його 4-тактнийПобратим підійде і для дорослих людей, які хочуть випробувати адреналін мотокросу, але не мають можливості подолати повнорозмірну 250-ку на колісній формулі 21/18 з висотою сидіння під 100см.
Невелика маса і габарити поєднуються в цій моделі з легкої керованістю. Мотоцикл вийшов на стільки легким, що їм без зусиль зможе управляти підліток.

Проста конструкція в той же час відрізняється високою міцністю і надійністю, як і повинно бути для будь-якої кросової техніки. 85-кубовий двигун TerraX 2T гармонійно поєднується з 6-ступінчастою трансмісією. Він забезпечить високу потужність і контрольовану тягу. Колінвал збалансований прецизионно з метою послабити рівень вібрацій. При цьому обертається інерція колінчастого вала забезпечує високий крутний момент. Система харчування представлена ​​сучасним карбюратором.

Завдяки нікосиловій технології обробки поверхні циліндра забезпечується краще ковзання поршня і як наслідок зменшується втрата потужності.

Багатодискове зчеплення Geon TerraX 85 приводиться в дію гідравлічним приводом.

Короб повітряного фільтра забезпечує необхідний захист від забруднення фільтруючого елемента. Всередині короба встановлений великий повітряний фільтр TwinAir. короба установлен большой воздушный фильтр TwinAir. Повітряний фільтр можна замінити без інструментів за кілька секунд – пластикова кришка закривається на засувки.

Система випуску відпрацьованих газів спеціально розроблена для цього двигуна і сприяє повній реалізації потенціалу мотоцикла. Глушник досить короткий для поліпшення централізації мас.

Легка і міцна рама Geon TerraX 85 зроблена зі сталі, що забезпечує хорошу жорсткість на скручування, стійкість до ударів і вібрацій – баланс і керованість. А повністю регульована перевернута вилка оптимізована для кращого демпфірування. Чуйна передня підвіска з ходом більше 260мм добре відпрацьовує всі нерівності покриття і різкі зміни напрямку руху. Доступні регулювання преднатяга пружини і демпфування відбою.

Ззаду встановлений повністю регульований амортизатор. Велика прогресія і зворотний зв’язок посилюються за рахунок правильно прорахованих кутів. Хід заднього колеса становить 400 мм.

Гальмівна система з 2-поршневими супортами і 240 мм дисковим гальмівним диском спереду, а також 2-поршневий супорт і задній гальмівний диск 240 мм ззаду забезпечують ефективне уповільнення і високий контроль. Дискові гальма підвищують керованість моделі і рівень безпеки.

Зв’язка «рама-гальма-підвіска» налаштовані і підібрані так, щоб забезпечити максимально можливу продуктивність для цього байка і реалізацію його потенціалу. Ергономічні параметри надають впевненість в управлінні. Зубасті підніжки забезпечують надійний контакт для повного контролю.

Легкі алюмінієві диски TerraX Сross оснащені шинами Innova і забезпечують високу продуктивність на бездоріжжі. Спереду стоїть 19те, а ззаду 16те колесо – світовий стандарт для середньорозмірних крос-байків. Малюнок протектора забезпечує високу поздовжню стійкість в поєднанні з відмінним зацепом і точністю управління.

Паливний бак має ємність 5 літрів. З огляду на призначення мотоцикла, такого обсягу бака буде достатньо для тренувальних поїздок і гоночних заїздів на трасі.

Радіатори розроблені з урахуванням оптимізації повітряного потоку і контуру охолодження. Система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна для досягнення максимальної продуктивності в широкому діапазоні умов і, звичайно, продовження терміну корисної експлуатації. Жалюзі захищають радіатори від каменів і бруду.

Міцне шасі з єнергоемкой підвіскою, потужної двигун, високотехнологічні компоненти – все це, в поєднанні з низькою вагою забезпечує саме той ефект, на який ви розраховуєте.

У моделі обов’язково знайдеться багато своїх шанувальників. Це відмінний вибір для початківців учасників змагань з мотокросу а так само і професіоналів високого рівня, яким необхідний недорогий в придбанні і обслуговуванні «снаряд» для регулярних тренувань. TerraX Сross85 заслуговує право називатися одним з кращих байків для успішного старту в мотокросі.

Хоча! Цей байк просто відмінний генератор адреналіну для шанувальників гострих відчуттів. Таке поєднання низької ваги і високої потужності змушує бігти мурашки від одного тільки передчуття поїздки.

Тип двигуна1 цил., 2-х тактний карбюратор.
Тип охолодженняРідини
Двигун84,93 куб.см
Максимальна потужність27 к.с./ 12000 об/хв
Максимальний крут.момент24 Н.м./ 11000 об/хв
Система пускуКик-стартер
Система запалюванняЦифрова
Система змазкиЗмішана – масло 1:40 (бензин (АІ-98) змішується з 2-х тактним маслом (1:40)
Максимальна швидкість≈ 115 км/год
Колісна база1280 мм
Дорожній просвіт350 мм
Висота за сидіннями900 мм
Об’єм паливного баку5 л
РамаСталевий трубчастий
КПП / головна передачаМеханічні 6-stup./ланцюг
Передня підвіскаГідравлічна вилка перевернутого типу з набором регулювань, 840 мм, Ø 58,5 мм, хід 270 мм
Задня підвіскаМаятникового типу, моноамортизатор
Гальма, передній / задній1 дисковий 2-х поршневий супорт Ø 240мм / дисковий 1 поршневий супорт Ø 240мм
Пер.покришка70/100-19
Задн.покришка100/90-16
Суха вага82 кг

This post is also available in: Russian

Закрити меню

Регистрация

Оставьте свои контакты